Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wspólna Gra.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowiłem zacząć grać na włoskim cliencie Metin2.

Miła atmosfera, itemki duuuuuuużo tańsze niż na PL a jednocześnie małż w okolicach 1-1,5kk

Zapraszam do wspólnej gry. Zainteresowanych proszę o pisanie na nr GG 8821500

 

Najlepiej grac na Server Changer od andrzejt17 ponieważ część rzeczy jest spolszczona.

 

Server Changer 1.6

Klik

 

Skana nie daję ponieważ jest on w głównym temacie andrzeja, który dałem wyrzej.

PL:

Server: Agronas

Królestwo: Jinno

Klasa: Mental

Lvl: 70 - robie skille !

Szukam towarzystwa do gry GG: 8821500

Opublikowano

W jakich cenach oscyluje taki np. fmsik+9 20% srednie, wyzywka+9, ku czarowane, ku zbroja, ku wirek??

I dziala dmghack?

Sa spamboty?

Moze zaczne :rolleyes:

 

EDIT

Wlosi przyjazni? Duzo Polakow?

OMG.TECZA!

Opublikowano

Więc tak.

 

Co do tego czy gra dużo Polaków to niewiem bo dopiero postac założyłem, ale z tego co gadałem (po ang) z Włochami to całkiem sympatyczni.

Spam boty niestety są...

Ceny bodzia oscylują w przedziale 3,5 - 4kk

Dobry RIB do expa sr 25- 30% wacha się cena w okolicach 60 - 100kk więc całkiem nie dużo jak na 1kk za małż.Jednak niemam dostatecznego lvl aby sprawdzic czy działa jaki kolwiek FB.

Ku dla sury max do 250 - 300k

Aura wacha się między 1 - 1,5kk

Pozostałych itemków nie obczaiłem lecz patrzac na ceny kk, małzy, i KD to myśle że wyzywka będzie jakies 25 - 30 kk

 

Jedną żeczą która mnie nakłoniła do zagrania na włoskim servie to to że ceny są przystępne a z użyciem FB mozna w ciągu tygodnia zrobic takie eq że się w głowie nie mieści.

 

P.S DMGhack raczej dział (sprawdzę i dam edita) a co do Fb to tak jak pisałem wyżej nie jestem pewien. Jeszcze raz zapraszam do wspólnej gry.

PL:

Server: Agronas

Królestwo: Jinno

Klasa: Mental

Lvl: 70 - robie skille !

Szukam towarzystwa do gry GG: 8821500

Opublikowano

Jak zapłacisz to zadziała ;]

PL:

Server: Agronas

Królestwo: Jinno

Klasa: Mental

Lvl: 70 - robie skille !

Szukam towarzystwa do gry GG: 8821500

Opublikowano

Mnie właśnie interesuje tylko gra w Jinno ponieważ zawsze tam gram, chyba że będzie więcej osób z innego królestwa no to sie przestawię.

PL:

Server: Agronas

Królestwo: Jinno

Klasa: Mental

Lvl: 70 - robie skille !

Szukam towarzystwa do gry GG: 8821500

Opublikowano

Doszedłem do wniosku, że niema sensu jednak tam grać.

Żaden FB nie działa (przynajmniej nie mogę znaleźć działającego) a bez tego to niema sie co za to brać.

 

Proszę moda o usunięcie tematu.

PL:

Server: Agronas

Królestwo: Jinno

Klasa: Mental

Lvl: 70 - robie skille !

Szukam towarzystwa do gry GG: 8821500

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...